21 Січня 2019 | 273

На Хмельниччині оштрафували чотирьох нелегальних таксистів

68 000 грн – такий штраф, виконуючи постанови суду, сплатять чотири «таксисти», які нелегально здійснювали  свою діяльність на Хмельниччині.

Відтак, Хмельницький міськрайонний суд  виніс три постанови у листопаді 2018 року та одну постанову виніс Кам’янець-Подільський міськрайонний суд від 26 грудня 2018 року. Таким чином четверо осіб визнано винними у порушенні порядку провадження господарської діяльності у сфері перевезень пасажирів на таксі, повідомляє «Укртрансбезпека. Хмельницька область» у соціальній мережі Фейсбук.

Відповідальність, покладена на порушника, являє собою адміністративне стягнення у вигляді 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 17 000 грн, крім того, стягнення на користь держави судового збору в розмірі 352,4 грн.

Отже, порушнику доведеться сплатити до державного бюджету 17 352,4 грн, і це без витрат на юридичні послуги представлення інтересів даної особи в суді.

В Укртрансбезпеці звертають увагу, що безстрокове отримання ліцензії на внутрішні перевезення пасажирів на таксі станом на 1 січня 2019 року становить один прожитковий мінімум доходів громадян – 1 921 грн.

З огляду на викладене, виникає питання – чи варто порушувати законодавство та ризикувати, здійснюючи нелегальну діяльність у даній сфері?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте вирок?

2
2

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: