«Ми об`єднуємо цікавих людей і однодумців», – організатори різдвяного ярмарку

Він заявив про себе голосно, яскраво, творчо і по-європейськи. Різдвяний ярмарок у Кам‘янці-Подільському більше місяця дарував жителям міста і його гостям казковий настрій. Однак із завершенням циклу зимових свят  ні з ким не прощається. Він набирається сил, аби вже у новому форматі знову порадувати всіх майданчиком, де можуть здійснюватися найрізноманітніші бажання.

Простір для розваг, концертів, фуд-кортів, фотосесій і навіть освідчень – ось яким запам‘ятається різдвяний ярмарок у Кам‘янці. Тут завжди було смачно, весело, ароматно і по-сімейному тепло. Імбирне печиво та шоколадні смаколики, смачнючі сири, подільські пампушки, вареники, узвар, куліш, домашня кутя і ковбаски – щодня нові цікавинки.

Кожен, хто завітав у святкове містечко, відчув дух Різдва

Звичайно, за всім цим стоять люди – підприємці, кулінари, баристи, режисери заходів, творчі колективи, котрі щодня віддавали своїй роботі частинку себе. Завдяки їхній ініціативності, наполегливості та креативності все задумане вдалося втілити у життя. Кожен, хто в ці дні завітав у святкове містечко, відчув справжній дух Різдва. Однак це лише початок.

«…Коли об‘єднуються громада, влада і бізнес – виходить крутий продукт. Перевірено!)»

«Попереду нас очікує багато заходів. Ми відкриватимемо туристичний сезон, проводитимемо низку різноманітних фестивалів і мистецьких подій. Хочеться, аби Кам‘янець-Подільський розвивався в цьому руслі. Тому ми готові до цього долучитися і покращувати туристичну привабливість міста. У нас вже є досвід і напрацювання, ідеї на майбутнє, які ми хочемо втілювати 2020 року. Коли об‘єднуються громада, влада і бізнес – виходить крутий продукт. Перевірено!)», – про це говорили організатори ярмарку напередодні на брифінгу. Ініціатива щодо створення  ярмарку належить чотирьом активним кам’янчанкам-підприємцям: Лесі Бендері, Катерині Кльоц, Марині Каденюк та Божені Філатовій.

Кам‘янець потребував такого яскравого неординарного дійства вже давно!

Різдвяний ярмарок – проєкт універсальний. Він розрахований на людей різних поколінь із різноманітними інтересами, містян і туристів, на цілі родини й великі компанії. Старе місто в один момент (до слова, від свята Андрія) перетворилося на казковий майданчик. Справді, Кам’янець потребував такого яскравого неординарного дійства вже давно!

«Такий простір, де кожен міг би знайти розваги для себе, отримати задоволення від музичних виступів, стати учасником концерту, виграти приз, гарно відпочити, ми плануємо організовувати й надалі. Завжди відкриті для співпраці, чекаємо на однодумців і запрошуємо всіх охочих стати частинкою дружньої команди, – кажуть організатори. – Ми хочемо об’єднати якнайбільше цікавих людей, творчих особистостей, підприємців міста, котрі люблять Кам’янець-Подільський. Розвиваймо наше місто разом!».

Лілія Петрук, спец. для Vdalo.info
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

14
0

Поділитися з друзями:

реклама