10 Квітня 2017 | 213

Музичні зустрічі в Кам’янці-Подільському

7 квітня в рамках проекту «Музичні зустрічі в Кам’янці-Подільському» відбулася зорганізована міською музичною школою ім. Ф. Ганіцького «Духова імпреза-2017».

Участь у заході взяли понад 70 учасників із Хмельницької, Львівської та Чернівецької областей. А саме учні класів духових та ударних інструментів Кам’янець-Подільської міської ДМШ ім. Ф.Д. Ганіцького, Кам’янець-Подільської ДШМ, Кам’янець-Подільського НВК №9 ім. А. Трояна, Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, Чернівецької музичної школи, Хмельницької ДШМ, Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. С. Крушельницької.

Метою цього мистецького проекту є популяризація та подальший розвиток духових інструментів у нашому місті.

На трьохгодинному концерті були представлені різні види духових інструментів, починаючи від сопілки та завершуючи тубою, як сольно так і у ансамблях різного складу та кількістю учасників. Поціновувачі духової музики мали змогу насолодитись як академічним репертуаром так і сучасними композиціями.

Дякуємо всім учням та викладачам які взяли участь у проекті, та сподіваємось що даний захід стане традиційним у нашому місті.

Дмитро Бачинський
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
0

Поділитися з друзями:

реклама