6 Червня 2018 | 473

«Music Camp International» у Кам’янці-Подільському доводить, що музика не знає перешкод

Проходите повз НВК №14 у Кам’янці-Подільському? Стиште крок, затамуйте подих, спробуйте вловити легкі звуки флейти, золотих дзвіночків, скрипки чи віолончелі. Так, цими днями тут відбувається справжнє таїнство єднання дітей з музикою.

З 4 по 9 червня 140 дітей з Кам’янця-Подільського, Білої Церкви, Білгород-Дністровська, Дніпра та Лисичанська в рамках музичного табору «Music Camp International» спробують всього за 5 днів опанувати нові для них музичні інструменти та навчитись співати у хорі на чотирьох мовах світу. Серед учасників є й ті, хто взагалі не має музичної освіти. Але це не перешкода, запевняють організатори табору.

Вже на другий день занять діти співають твори іноземними мовами! А допомагають їм талановиті викладачі та волонтери, які мають чималий досвід у проведенні таких заходів, адже «Music Camp International» вже 18 років проходить у різних містах України.

Команда викладачів та волонтерів

Результат цієї масштабної роботи усі ми побачимо під час фінального концерту 9  червня о 17:00, який відбудеться у Будинку культури. Концерт проходитиме за участю  симфонічного оркестру  Хмельницької обласної філармонії.

Ініціатором проведення в «Music Camp International» виступила ГО «Об’єднання переселенців України в м. Кам’янець-Подільський».

Нагадаємо, що Music Camp International – це програма соціальних перетворень, яка через музику сприяє формуванню відповідальних і здатних на співчуття громадян. Протягом інтенсивного залучення до музики через участь у хорі та грі на музичних інструментах, яке закінчується захоплюючим концертом у супроводі професійного симфонічного оркестру, діти вчаться ставити перед собою високі цілі, розвивати дисципліну, увагу, вміння працювати у команді для того, щоб разом досягти того, що жоден з них не зможе поодинці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
2

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: