20 Січня 2017 | 393

«Муніципальна поліція не дублюватиме функції правоохоронців», – Сергій Бабій

31 січня на черговій сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати можуть створити в місті нове комунальне підприємство «Муніципальна поліція». Дане КП замінить «Інспекцію з контролю за благоустроєм і санітарним станом міста».

Як повідомив Вдало.info заступник Кам’янець-Подільського міського голови Сергій Бабій, де-факто комунальним поліцейським не нададуть нових повноважень. Вони й надалі будуть наділені правом складання актів та адміністративних протоколів за порушення законодавства з питань благоустрою, екологічної безпеки, незаконної торгівлі, проведенні незаконних земельних робіт, розташуванні незаконних об’єктів на території міста.

Створенням комунального підприємства у міській раді сподіваються підвищити статус інспекторів.

Також, за словами Сергія Бабія, вже навесні муніципальних поліцейських можна буде зустріти під час масових заходів у Старому місті. Вони допомагатимуть тургрупам у логістичних та транспортних питаннях. Водночас, наголошує чиновник, комунальники не дублюватимуть функції та обов’язки правоохоронців.

До слова, муніципальна поліція вже функціонує у Житомирі, Дніпрі, Чернігові, Львові, Мукачево, Тернополі та Івано-Франківську.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: