8 Вересня 2017 | 535

Молодіжні ініціативи в Кам’янці: хто отримає співфінансування влади?

Як повідомляло Vdalo.info, на початку серпня 2017 року  департамент гуманітарної політики оголосив конкурс програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів Кам’янець-Подільської міської ради, а саме 75% від загального бюджету проекту.

Упродовж місяця надійшло 4 конкурсних пропозиції, які були представлені 7 вересня в міській раді. Вже за три дні у міській раді мають обрати переможця.

konkurs1

Фестиваль-конкурс молодіжного кіно «Бруківка»

(ГО «Творче об’єднання письменників і художників «Кам’яний острів» )

Проект спрямований на підтримку молодих режисерів та сценаристів у Кам’янці-Подільському. За кращий короткометражний фільм в рамках конкурс  автор проекту Андрій Заєць планує запровадити грошову премію 5 тисяч гривень, а кращий сценарій – екранізувати.

konkurs4

Третій Всеукраїнський культурний форум «Кам’яний острів»

(ГО «Творче об’єднання письменників і художників «Кам’яний острів»)

Завдання форуму – забезпечити платформу для презентації громадських та мистецьких проектів для молоді та тих, хто активно працює у сфері молодіжних ініціатив і таким чином сприяти культурному і духовному світогляду молоді. Цьогоріч, як розповіла Тетяна Сметанюк, програма форуму буде мати дещо інший формат. З цікавинок: вистава у стилі стімпанк, фотоквест, майстер-класи, літературний брейн-ринг, творчі зустрічі з відомими діячами культури та мистецтв.
konkurs2

«Клубу ініціативної молоді»

(Асоціація юристів міста Кам’янця-Подільського)

В рамках проекту, за словами Максима Ільчишина планується налагодити співпрацю з молоддю міста з однієї сторони, і державними та юридичними органами – з іншої. З цією метою, у разі перемоги проекту, будуть проведені тренінги та зустрічі на теми, актуальні для молодого покоління.

konkurs3

«Найдовший стрибок на мотузці з повітряної кулі»

(ГО «Федерація екстремальних видів спорту і активного відпочинку»)

В разі перемоги даної ініціативи планується фіксація національного та світового рекорду.

Фото: прес-служба сайту міської ради

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
0

Поділитися з друзями:

реклама