Молодіжне шоу «Відділ кадрів» пропонує новий рівень ТБ в Кам’янці (Випуск №1)

Яскраво, драйвово, сучасно. Саме так можна охарактеризувати перший випуск програми «Відділ кадрів».

В першому випуску  інтерв’ю з актором, хореографом Сергієм Житніковським, зустріч з лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею та думки кам’янчан з приводу тарифів та підвищення цін на проїзд у маршрутках.

Режисер Андрій Заєць та команда ведучих: Іванна Шептицька, Ростислав Бородач, Геогрій Торяник та Вадим Беник – з гумором та перчинкою, а часом відверто на грані фолу, розповідають про відомих людей міста та України. А також обговорюють топ-теми з кам’янчанами просто на вулиці.

Кожний випуск складається з трьох рубрик:

  • Атмосферні інтерв’ю з гостями у студії.
  • «Шопопалошоу» – дотепні розмови із зірками, які приїжджають до Кам’янця-Подільського на гастролі, творчі зустрічі, вистави.
  • «Крок за кроком» – спілкування з людьми на вулиці у форматі опитування.

Команда «Відділу кадрів» вірить, що саме такий формат телебачення потрібен Кам’янцю сьогодні. Молоді люди радо йдуть на співпрацю з інтернет-ресурсами, місцевим телебаченням та усіма, хто зацікавлений в розвитку молодіжного проекту на теренах міста.

Для глядачів автори проекту підготували чимало сюрпризів: розіграші квитків на концерти, пам’ятні подарунки від зірок тощо.

Нагадаємо, що «Відділу кадрів» передував молодіжний проект «Шоу Кадрів», ведучими якого були Микола Гордійчук та Сергій Андрушков. Тоді Андрій Заєць вперше спробував створити телевізійний продукт, який виявився настільки успішним, що його радо транслювали на місцевому телебаченні.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
1

Поділитися з друзями:

реклама