8 Грудня 2016 | 721

Молодіжна рада може бути використана політичними партіями, – громадські активісти

Низка громадських організацій Кам’янця-Подільського направили лист на ім’я міського голови та депутатського корпусу з вимогою допустити до роботи в Молодіжній раді при виконавчому комітеті не лише студентів, а й представників громадських об’єднань.

Копія листа є у розпорядженні Вдало.info.

«Неприємним сюрпризом для нас стало втручання окремих депутатів міської ради в зміну положення об’єднання на засіданні виконавчого комітету. На наш погляд, це може бути використано політичними партіями для формування електорату на майбутні вибори, що несе загрозу для незалежності консультативно-дорадчого органу. Більше всього образило, що згодом один із міських обранців в соціальних мережах назвав нас псевдо молодь», – йдеться у відкритому листі.

Загалом під зверненням підписалось 12 представників молодіжних організацій: ГО «Ініціатива і розвиток», «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів», «Студентське самоврядування К-ПНУ імені Івана Огієнка», «Чисті схили», СК «Титан», «Міжнародний центр прогресивних досліджень», ВУМ, «Сокіл», «Театральний простір», Міжнародний рух спільнот «Віра і Світло», Всеукраїнський рух «Твоя країна», скаутська організація «Пласт».

15368863_1367974079901823_679780417_ozver

У підсумку активісти просять включити до складу Молодіжної ради не лише студентів, але й представників громадських об’єднань та налаштуватися на конструктивний діалог.

«Ми виступаємо за консолідацію молодіжних рухів, а не за роботу на благо окремих місцевих політиків», – заявляють активісти.

Нагадаємо, що 17 листопада на засіданні виконавчого комітету Степан Гурома, колишній голова Молодіжної ради та депутат міськради від «Радикальної партії» заявив, що в Положення про Молодіжну раду хочуть внести правки без згоди  студентів.

Разом із Гуромою прийшло близько 15 хлопців. Протестувальники також  наполягали, щоб нові члени організації мали лише дорадчий голос в Молодіжній раді, а не рівні права, як цього хочуть підписанти відкритого листа. У підсумку, члени виконкому пішли на всі поступки мітингарям.

Детальніше про це читайте в матеріалі Вдало.info «Чорний четвер для виконкому».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

20
0

Поділитися з друзями:

реклама