7 Березня 2018 | 1465

«Міськтепловоденергія» – забудовник: як депутати голосували під тиском громади

Вчора, 6 березня, під час сесії міської ради кам’янчани звернулись до депутатів міської ради з вимогою не допустити будівництво нового будинку у їхніх дворах, що знаходяться за адресами вулиці Тимірязєва 154, 156 та 158.

Мешканці трьох будинків написали звернення до депутатів, в якому виступили категорично проти сусідства з новобудовою, яку планує спорудити КП «Міськтепловоденергія». На їхню думку, таке будівництво не відповідає жодним нормам, забирає у них частину двору та загрожує руйнацією їхніх будинків.

Від імені громади на сесії до депутатів звернулась мешканка одного з будинків з проханням не голосувати за надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення даної земельної ділянки.

Після цього депутати як мінімум мали б відкласти голосування питання та розібратись у ситуації, поспілкуватись з людьми, адже вони представляють у міській раді їхні інтереси.

Натомість 20 депутатів, не замислюючись, підтримують надання дозволу КП «Міськтепловоденергія». 3-оє депутатів проголосувало проти, 1 – утримався, 9 – не голосувало.

Gol67

Обурення у залі та заклики мешканців будинків до совісті депутатів ніяк не вплинули на їхнє рішення.

З ініціативи голови фракції ВО «Свобода» в міськраді Михайла Посітка депутати безрезультатно голосують за повернення до розгляду питання: «ЗА» лише 14 депутатів. З тих, хто спершу підтримав надання дозволу КП «Міськтепловоденергія», свою думку змінюють лише секретар міської ради Дмитро Васильянов та члени партії ВО «Батьківщина» Олександр Ткачук та Анатолій Чистяков. Але голосів все одно не вистачає.

Шум у залі триває. Громада не здається.

Голова фракції «Свобода» Михайло Посітко просить оголосити перерву на 15 хв. З пропозицією оголосити перерву виступає й фракція ВО «Батьківщина».

Після перерви Василь Кобильник, голова Кам’янець-Подільської міської організації політичної партії «Блок Перта Порошенка «Солідарність» передумав та запропонував все ж таки зняти питання, поїхати до людей та пояснити їм, як буде виглядати будівництво.

Лише після «вказівки» Василя Кобильника, депутати підтримують зняття питання. Не голосують лише Олександр Бабчинський, Василь Гаврилюк, Валерій Гордійчук, Артем Дюднєв, Юрій Пливанюк.

До слова, директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук взагалі не голосував за дане питання.

Фото на головній: сайт міської ради

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте голосування депутатів?

2
27

Поділитися з друзями:

реклама