25 Жовтня 2020 | 2087

Місцеві вибори. Ситуація в Кам’янці станом на 11:00

У неділю, 25 жовтня, о 8:00 ранку в Україні розпочалися місцеві вибори.

За інформацією ситуаційного центру Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області всі виборчі дільниці на Хмельниччині розпочали роботу. Їх наразі в області – 1527.

Проте одна дільниця, розташована у місті Кам’янець-Подільський по вулиці Годованця, відкрилась із невеликим запізненням.

Причиною є те, що члени комісії неналежним чином організували роботу і не змогли вчасно розкласти усю необхідну документацію до 8:00 години.

Натомість голова Кам’янець-Подільської міської територіальної виборчої комісії Сергій Гораш в коментарі Vdalo.info пояснив, що причиною затримки відкриття дільниці стало те, що один із спостерігачів запізнився на підготовче засідання та вимагав його пустити.

Саме через це, за словами Гораша, виникла затримка, адже для вирішення ситуації спостерігач викликав поліцію. Після з’ясування усіх обставив дільниця відкрилася близько 8:23.

Як повідомляє кореспондент Vdalo.info,  загалом за перші три години на виборчі дільниці у Кам’янці-Подільському здебільшого приходили люди старшого віку.

Також варто відмітити, що цьогоріч на виході з виборчих дільниць проводять так зване опитування від президента.

За спостереженнями журналістів, близько 60% тих, хто проголосував, погоджуються взяти участь в 5 питаннях від президента.

Перша інформація про явку на виборах стане відома близько 14:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

21
7

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: