21 Червня 2017 | 666

Мінагрополітики: Україні необхідні максимум чотири аграрні вузи

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева вважає, що переважна більшість аграрних коледжів та вузів в Україні не виконують покладених на них функцій.

Про це Трофімцева заявила під час прес-брифінгу у Кабінеті Міністрів України, на який було запрошено журналістів Vdalo.info.

За словами заступника профільного міністра, з 18 аграрних вузів та сотні коледжів, Україні варто залишити максимум чотири навчальні заклади, де насправді готуватимуть спеціалістів.

«70-80 % з них (навчальних закладів, –  Vdalo.info) не виконують своїх функцій з підготовки спеціалістів для аграрного сектору», – сказала Трофімцева.

Також вона називає неефективним чотирирічний термін навчання в університеті, пропонуючи рік вчитися, а рік працювати в аграрному секторі, далі знову рік вчитися і ще 1 рік для практичного закріплення навичок.

«Деякі випускники за час навчання навіть не бачили комбайна John Deere», – розповіла заступниця міністра, коментуючи застарілий метод викладання у вузах.

Пояснюючи неефективність великої кількості навчальних закладів представниця Мінагрополітики зазначила, що 95% студентів аграрних вузів і коледжів не бачать себе у сільському господарстві, адже вони хочуть працювати переважно менеджерами.

Нагадаємо, наразі у Кам’янці функціонує Подільський державний аграрно-технічний університет та коледж вищевказаного вузу.

Матеріал підготовлено в рамках проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа»

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

13
0

Поділитися з друзями:

реклама