13 Січня 2017 | 967

Мер Кам’янця-Подільського вирушив на передову не з пустими руками

13 січня міський голова Михайло Сімашкевич разом із волонтерами вирушив на передову, щоб особисто привітати їх із зимовими святами, а також передати допомогу, зібрану силами небайдужих кам’янчан. У планах відвідати шість бригад, в яких служить близько 300 бійців з нашого міста.

На своїй сторінці у фейсбуці Михайло Сімашкевич подякува приватним підприємцям О. Бродовському, В. Юр’єву, І. Чешневському, В. Постовому, Г. Трушеву, В. Співаку, А. Самборському, В. Гусєву, О. Борейку, І. Ковальському, Л. Насобковій, Є. Ободовському, О. Кшановській, М. Кацану, С. Чернявському, А. Мастикашу, О. Боршуляку, О. Червоняку, О. Іванюку, С. Андрушко, Н. Антимис, В. Каменській, В. Мельнику, В. Дубіцькому, Я. Назарчуку, торговій марці «Королівський смак», які допомогли із придбанням різної техніки та обладнання, до прикладу морозильної камери, акумуляторів, бензопил, а також термобілизни, меду.

Із фонду «Ми – кам’янчани» було придбано три пральні машини для потреб військових, тушонки, рукавиці.

Завдяки дівчатам із Центру зайнятості, профспілці підприємців ринку наші хлопці смакуватимуть квашеною капустою, яку вони наперед замовили, а ще салом, варениками, яблуками.

10 тисяч вареників наліпили господині із села Кам’янка.

Працівниці центру соціального обслуговування «Турбота» нав’язали кілька десятків пар шкарпеток. Усім необхідним і найголовніше – теплими речами: валянками, носками, взуттям, рукавицями – забезпечили й інші структурні підрозділи міської ради.

Як зазначив Михайло Євстафійович, особливо наші захисники радіють тим вітальним листівкам і оберегам, які передають заклади управління освіти і науки від діток, батьківських комітетів і педагогів.

Мер міста також подякував всім кам’янчанам, хто відгукнувся на заклик і за власною ініціативою приносив допомогу у вигляді продуктів, медикаментів, одягу в пункт збору в міській раді.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама