30 Травня 2017 | 1008

Медики Кам’янця про наслідки зіткнення потягів: двоє людей ще й досі в лікарні

Під час зіткнення пасажирського та вантажного потягів, яке сталося 27 травня поблизу станції Нігин, допомогу постраждалим надавали працівники Кам’янець-Подільської міської лікарні.

Як відбувались події і скільки постараждалих залишається у лікарні станом на 29 травня, інформує головний лікар Кам’янець-Подільської міської лікарні Олександр Чернець:

– В суботу до лікарні поступило 7 постраждалих у аварії, з них двоє знаходились під наглядом хірургів (одна дівчинка і супроводжуюча вихователька), четверо спостерігались нейрохірургом (підозра на струс мозку) і одну людину обслуговував травматолог (перелом кісток гомілки).

Також дивіться вражаюче відео аварії потягів з висоти пташиного польоту.

В усіх постраждалих взяли аналізи, зробили рентген та УЗД. Хірурги до вечора двох пацієнток відпустили. Нейрохірург Васильянов провів огляд своїх пацієнтів, надвечір усі були виписані. В неділю (28 травня) поступило двоє залізничників – водій локомотиву та його помічник, їх поклали до нейрохірургії зі струсом мозку. Також ще двоє людей, що були у перевернутому вагоні, звернулись до травмпункту із болями спини та голови. Їх обстежили, нічого серйозного не виявили, тож порадили лікуватись амбулаторно.

Тож у неділю в лікарні перебувало двоє пацієнтів зі струсом мозку і один із переломом. Жінка, яка отримала перелом гомілки, виявила бажання проходити подальше лікування у київській лікарні і виписалась. Зараз у нейрохірургічному відділенні знаходиться двоє постраждалих, самопочуття близьке до задовільного.

Джерело: офіційна сторінка Медицина Кам’янець у фейсбуці

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама