9 Лютого, 2018 | 4704

Медичний центр «МІЛАМЕД»: комплексне обстеження – індивідуальний підхід

А з вами бувало таке: лікар відправляє на обстеження і вам доводиться цілий тиждень ходити по лікарнях та лабораторіях? В одній клініці не роблять певних аналізів, в іншій – лише УЗД, а там у лікаря обідня перерва – і знову все по колу.

Медичний центр «МІЛАМЕД» дає змогу кам’янчанам та мешканцям району пройти комплексне обстеження без зайвих турбот. Усі необхідні аналізи, УЗД-обстеження високої якості та прийом гінеколога здійснюються в одному місці, адже «МІЛАМЕД», в першу чергу, дбає про здоров’я та комфорт своїх пацієнтів.

До того ж медичний центр «МІЛАМЕД»  має зручне розташування. Один філіал центру знаходиться по проспекту Грушевського, 46; інший – по вулиці Матросова, 30 (Центральна районна лікарня, каб. 231).

ДОВІРА ЗАСНОВАНА НА ДОСВІДІ ТА СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЯХ

Ось вже 11 років, з дня у день фахівці центру «МІЛАМЕД» гарантують пацієнтам високу достовірність результатів лабораторного тестування та УЗД-обстеження.

В першу чергу, це досягається за рахунок наступних факторів:

– сучасне обладнання;

– реагенти провідних світових виробників;

– комп’ютеризація технологічного процесу;

– висококваліфікований персонал;

– регулярний багаторівневий контроль якості досліджень.

Варто зазначити, що база сучасної клініко-діагностичної лабораторії медичного центру «МІЛАМЕД» розташовується в місті Хмельницькому. Саме тому кам’янчани можуть розраховувати не лише на високу точність аналізів, але й на швидкість їх отримання.

Крім того, багатолітній досвід роботи з пацієнтами свідчить, що результатам обстежень «МІЛАМЕД» довіряють навіть столичні клініки.

ЯКІ ОБСТЕЖЕННЯ Я МОЖУ ПРОЙТИ В «МІЛАМЕД»?

Медичний центр «МІЛАМЕД» дає змогу пройти наступні види обстеження:

 • Лабораторна діагностика.
 • УЗД-обстеження.
 • Огляд лікаря-гінеколога.

ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА

Основне завдання спеціалістів клініко-діагностичної лабораторії, яка діє на базі медичного центру «МІЛАМЕД» – допомогти лікарю-клініцисту розібратися у величезному потоці лабораторної інформації, вибрати потрібні тести для діагностики захворювань і адекватно оцінити їх результати.

З цією метою у «МІЛЕМЕД» ви можете пройти обстеження:

 • гормонів щитовидної залози;
 • статевих гормонів;
 • гінекологічних захворювань;
 • алергії;
 • гельмінтів;
 • онкологічних захворювань.

Сучасне німецьке та американське обладнання «МІЛАМЕД» та високоякісні тест-системи дозволяють виконувати:

 • повний розгорнутий аналіз крові з диференціюванням лейкоцитарної формули, в якому присутня система виявлення атипових клітин;
 • визначення серологічних маркерів вірусних гепатитів та інших інфекційних захворювань, у тому числі TORCH — групи, визначення маркерів аутоімунної патології;
 • діагностику нефропатій та анемій.

milamed

УЗД-ОБСТЕЖЕННЯ УСІХ ОРГАНІВ ТА СИСТЕМ

УЗД-кабінет в медичному центрі «МІЛАМЕД» оснащений високоякісною апаратурою. Обстеження проводить лікар Олена Пшетаковська. Ультразвукова діагностика – це вже друга спеціальність Олени Олександрівни. Інтернатуру лікар закінчила за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина». Регулярні курси підвищення кваліфікації  дозволяють їй фахово виконувати УЗД-обстеження різних профілів.

Сучасний апарат УЗД-апарат також оснащений доплером, що дозволяє діагностувати захворювання серця.

Є змога отримати результати УЗД-обстеження в електронному вигляді, що є зручним для пацієнтів, які проходять лікування в інших містах.

ПРИЙОМ ЛІКАРЯ-ГІНЕКОЛОГА

Записавшись на прийом до лікаря-гінеколога в медичному центрі «МІЛАМЕД», ви отримуєте результати мазка БЕЗКОШТОВНО!

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО ПАЦІЄНТА

В «МІЛАМЕД» запевняють – працюють для пацієнтів, гарантуючи кожному індивідуальний підхід. При комплексному обстеженні в медичному центрі передбачені знижки. Крім того, якщо отримавши результати аналізів, лікар-лаборант сумнівається через високі (низькі) показники, в «МІЛАМЕД» повторний аналіз робиться безкоштовно. Те саме стосується і УЗД-обстеження. Якщо ситуація потребує  спостереження у динаміці – дообстеження лікарем проводиться безкоштовно.

Телефон медичного центру «МІЛАМЕД»: 5-01-05; 096-566-44-55.

Адреса: пр-т Грушевського, 46; вул. Матросова, 30 (Центральна районна лікарня, каб. 231).

Поділитися: