1 Червня 2018 | 1013

М’ясокомбінат у Кам’янці-Подільському пообіцяв ліквідувати неприємні запахи від виробництва

З настанням спекотних днів кам’янчани почали скаржитись на нестерпний сморід в районі ТОВ «Кам’янець-Подільський м’ясокомбінат». З цього приводу Юрій Крилов, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, зустрівся з керівництвом підприємства.

Вдалось з’ясувати, що з 21 по 28 травня на підприємстві проводилась планова очистка каналізаційних мереж по вимогам КП «Міськтепловодоенергія». Це могло бути причиною неприємного запаху.

Крім того, на відкритій бетонному майданчику знаходились пір’яні технологічні відходи, які виникають при переробці курки. З настанням спекотного періоду виник неприємний запах, який міг розповсюдитись за периметр санітарної зони підприємства. При напрямку вітру в бік житлового масиву мешканці могли відчувати характерний сморід.

Пір’яні залишки відвантажувались в міру накопичування (в холодний період це раз в три-чотири тижні) на Ветсанзавод в місті Тульчин Вінницької області.

Як повідомляє Юрій Крилов, у зв’язку з настанням літнього періоду, з метою недопущення подібних ситуацій керівництвом підприємства вжито ряд заходів.

Так, 30 травня було відвантажено 10т пір’яних відходів на ветсанзавод міста Тульчин Вінницької області (80% від загальної кількості).

31 травня проведена дезінфекція майданчика, на якій зберігались пір’яні техвідходи 2% розчином хлорного вапна.

Планується 1 червня заключити договір з Хмельницьким ветсанзаводом на переробку пір’яних технологічних відходів.

На підприємстві пообіцяли 4 червня повністю відвантажити (приблизно 3-3,5т) пір’яних техвідходів на ветсанзавод міста Хмельницький.

Для недопущення довготривалого складування пір’яної сировини підприємством буде до 07.06.2018 вирішено питання щодо придбання (або взяття в оренду) спеціально обладнаного автомобіля, в який безпосередньо будуть складуватись пір’яні техвідходи, оброблені дезинфікуючим розчином.

Після заповнення автомобіль герметично закривається тентом і в більш холодний період доби (приблизно 4 година ранку) будуть транспортуватись на ветсанзавод Хмельницького.

Циклічність відгрузки становитиме 3-4 доби, що унеможливить розповсюдження неприємного запаху.

Юрій Володимирович пообіцяв, що виконання зазначених заходів буде контролюватися управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

14
2

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: