6 Березня 2020 | 328

ЛУН запроваджує бренд Flatfy в Україні

Сервіс Flatfy від компанії «ЛУН», який більш відомий іноземним користувачам, з’явиться і в Україні. Розробник зручних сервісів для пошуку нерухомості вирішив, що запровадити новий бренд необхідно для того, аби зробити зручнішим пошук квартир на вторинному ринку.

Основний бренд залишиться, але, за задумкою менеджерів компанії, він має асоціюватися у шукачів нерухомості лише з новими будівлями, щойно зданими в експлуатацію.

На такий крок компанія пішла з трьох вагомих причин

Менеджмент компанії зауважує, що в останні роки багато сил та коштів було витрачено на рекламу бренда «ЛУН», як сервісу для пошуку квартир саме у новобудівлях. Тому і асоціюватися цей бренд має з новобудовами. Але на сайті «ЛУН» є розділ із вторинним житлом, на якому достатньо велика активність. Тож виникає деякий дисбаланс у користуванні послугами та основним напрямком розвитку компанії.

В компанії також відзначають, що інформація по вторинному ринку, яка агрегується в «ЛУН», з об’єктивних причин не завжди належної якості. А це теж має не аби який вплив на бренд сервісу.

Третім фактором, завдяки якому керівництво компанії вирішило відокремити бренд Flatfy, є додаток для iPhone, який має назву «Bird». Він розроблений для пошуку житла в Києві та досить успішно запущений у столиці. Його скачали більш ніж сто тисяч разів та він має досить високий рейтинг. Тому в компанію з великим оптимізмом дивляться на перспективу запуску і розвитку нових брендів.

Які плани в ЛУН

«ЛУН» і надалі працюватиме як один з найкрутіших сервісів з пошуку квартир. Компанія не має намірів відмовлятись від розвитку бренда «ЛУН», але на неї чекає реструктуризація. Слід відзначити, що сервіси компанії, які будуть працювати. Для пошуку квартир в новобудівках Вам допоможе сервіс «ЛУН Новобудови». За допомогою нового бренду, який буде працювати на окремому сайті, можна буде знайти житло від власників на вторинному ринку. Аналізом якості життя у великому місті буде займатись проект «ЛУН Місто». А з сервісом Dobovo від ЛУН можна віднайти квартиру на декілька діб у більш ніж 80 містах нашої країни.

Варто зауважити, що новий сервіс Flatfy вже функціонує за посиланням flatfy.ua, а сервіс для нових будівель «ЛУН» переноситься на домен lun.ua.

Завдяки інноваціям компанії, контент сервісу стає більш систематизованим та впорядкованим. А найголовніше, що вся інформація представлена без прикрас та реклами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: