4 Березня 2018 | 878

Лінгвіст, телеведучий Олександр Авраменко поспілкувався з педагогами Кам’янця

Третього березня до Кам’янця-Подільського в рамках весняного туру містами України завітав мовознавець Олександр Авраменко, відомий широкому загалу як ведучий програми «Експрес-урок» на телеканалі «1+1».

А от викладачі української мови та літератури, які зібрались цього дня в РЦКМ «Розмай», знають Олександра Авраменко як науковця, що очолює робочу групу з розробки програм зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, є упорядником посібників для проведення державної підсумкової атестації в українських школах, автором низки наукових публікацій, підручників і посібників.

Саме Олександр Авраменко готує щорічний Всеукраїнський диктант національної єдності, який слухають по радіо і пишуть навіть президенти.

реклама

У Кам’янці-Подільському Олександр Миколайович познайомив педагогів з основними новаціями у викладанні української мови та літератури, які будуть запроваджені у новій українській школі вже з 1 вересня 2018 року. Також детально зупинився на понятті компетентностей, які мають формуватися в ході освітнього процесу, та презентував підручники свого авторства, що допоможуть вчителям адаптувати уроки до нових реалій.

avramenko (1)

Під час зустрічі Олександр Авраменко розповів і про пригоду, яка сталась з ним у Кам’янці-Подільському під час минулого візиту та показала мешканців нашого міста з гарного боку.

Гуляючи Старим містом та роздивляючись його красоти, Олександр залишив машину на вулиці. Почалась гроза і багажник машини автоматично відкрився. Прогулянка була не короткою, Олександр встиг роздивитись все місто, випити кави. І яким же було його здивування, коли він побачив відкритий багажник, а в ньому речі, до яких ніхто навіть не доторкнувся.

Також Олександр Авраменко розповів, що на нього частенько ображаються ведучі телеканалу «1+1», зокрема Катя Осадча та Олексій Горбунов, за те, що він відшукує у їхній мові помилки. Тож йому довелось зняти відео і про свої помилки, яке набрало, за словами Олександра, найбільшу кількість переглядів на Youtube.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

23
0

Поділитися з друзями:

реклама