11 Листопада 2016 | 203

На «KWS-Україна» готові до запуску

24 листопада у Кам’янці-Подільському планується офіційне відкриття насіннєвого заводу «KWS-Україна», який буквально за рік виріс на території міста.

Нам вдалось побувати на підприємстві, що є найсучаснішим комплексом з переробки насіння,  в рамках VII Міжнародного інвестиційного форуму «Розвиток промислового потенціалу Кам’янця-Подільського».

dscn6596

ТОВ «KWS-Україна» є дочірнім підприємством ЕАО «KWS SAAT SE» зі штаб-квартирою у Німеччині. Філософія бізнесу KWS – в регіоні для регіону. Тому і для будівництва, і в подальшому для роботи планується використання виключно місцевих ресурсів. На заводі постійно працюватиме 25-30 робітників та близько 50 планується залучати в сезон.

Загальна потужність заводу – 6 тисяч тон зерна в рік.

Окрім «KWS-Україна», в рамках другого дня делегати інвестиційного форуму також відвідали виробничі потужності підприємств «Вікна плюс» та «Модуль-Україна».

dscn6615

З особливою подякою учасники відзначили роботу Департаменту економіки та розвитку інфраструктури Кам’янця-Подільського, завдяки старанням якого гості змогли в повному обсязі оцінити промисловий потенціал та інвестиційну привабливість Кам’янця-Подільського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: