21 Вересня 2017 | 201

Креативність, автентичність, оригінальність: у Кам’янці стартує конкурс на кращий сувенір

Для майстрів, які власноруч виготовляють сувенірну продукцію і яка містить бренд  міста, оголошується конкурс. Про це йдеться на сайті міської ради.

Мета – популяризація звичаїв, традицій, фольклору українського народу; визначення нових елементів сучасної культури, які  використовуються в туристично-рекреаційній діяльності міста; реклама сувенірів, які є специфічною матеріальною складовою туристичного продукту; демонстрація робіт сучасних майстрів сувенірної продукції та визначення кращих робіт шляхом об’єктивного оцінювання.

Конкурс передбачає три етапи: онлайн голосування, визначення кращого сувеніру за результатами роботи комісії і власне нагородження переможців.

Основними критеріями оцінювання є креативність, автентичність, техніка виконання, складність, оригінальність, історичність, атрибутика Кам’янця-Подільського.

Свої роботи  та заявки (форма додається) учасники можуть надсилати до 21.09.2017 року до 12:00 години на електронну пошту glushenko3olenka@gmail.com  та дізнатися деталі за номером телефону  0987507739.

Онлайн-голосування буде завершене 26 вересня о 00.00 годині, а нагородження переможців відбудеться 27 вересня.

Положення конкурсу.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
0

Поділитися з друзями:

реклама