20 Березня 2017 | 216

«Козаки Поділля» навчать нідерландських танцюристів українському гопаку

Нідерландська національна громадська телекомпанія KRO NCRV, яка знаходиться в місті Хілверсум, з 20 березня 2017 року розпочинає в Україні зйомки документального телевізійного проекту «Танець у всьому світі 2017».
Суть проекту полягає в тому, що два відомі нідерландські танцюристи подорожують світом та вивчають місцеві традиційні танці. Таким чином вони досліджують історію, національні традиції та культуру країни.

gopak1

Проект складається з шести програм по 45 хвилин. Кожна частина зніматиметься в різних країнах. Цьогоріч Україна потрапила до шістки країн, де відбуватимуться зйомки.
Танцюристи з Нідерландів мають намір вивчити історію нашого національного танцю «Гопак», його техніку та основні елементи.
Зйомки відбуватимуться в Національному заповіднику «Хортиця» – місці зародження українського козацтва, його традицій та культури, а також у Хмельницькому. Герої програми відвідають Академічний ансамбль пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії, вивчать з ними танець «Гопак». Представлять його під час фінального концерту, який відбудеться в обласній філармонії.
Передача транслюватиметься на національному телебаченні Нідерландів.
Проект допомагатиме створенню позитивного іміджу України, популяризації нашої багатої культури та народних традицій як в Нідерландах, так і в цілому в Європі.

Нагадаємо, що 6 квітня «Козаки Поділля» виступатимуть у Кам’янці-Подільському.

Джерело: Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації

Фото в анонсі: hroniker.net

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
0

Поділитися з друзями:

реклама