20 Червня 2019 | 301

Коучингова програма «Жіноче обличчя кам’янецького бізнесу» перемогла у грантовому конкурсі

Департамент економіки Кам’янець-Подільської міської ради та Асоціація юристів Кам’янця-Подільського здобули перемогу на конкурсі грантових проектів з ініціативою «Коучингова програма «Жіноче обличчя кам’янецького бізнесу».

Як повідомили у прес-службі мерії, конкурс був оголошений у травні Асоціацією міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст». Він призначався для міських рад-членів Асоціації. А його головна мета – сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку шляхом реалізації короткострокових ініціатив в містах-членах Асоціації міст України у співпраці органів місцевого самоврядування з неурядовими організаціями.

20 червня року на XV українському муніципальному форумі в Одесі оголосили результати конкурсу. І проект Асоціації юристів Кам’янця-Подільського – «Коучингова програма «Жіноче обличчя кам’янецького бізнесу» був визнаний переможцем і буде реалізовуватися спільно із партнерами проекту – Кам’янець-Подільською міською радою.

Проектом передбачено проведення ряд навчальних заходів щодо правової грамотності жінок-підприємців, гендерної рівності у бізнесі, міського конкурсу «Бізнес-леді-2019», бізнес-майстерня для чоловіків та ін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: