14 Березня 2020 | 5298

Коронавірус і штучна вентиляція легень: наскільки готова Хмельниччина

Ускладненням коронавірусу є важке ураження легень. Такі хворі потребують підключення до апарату штучної вентиляції легень. Скільки ж таких апаратів в області і чи планується збільшити їхню кількість?

За словами заступниці директора Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Тетяни Косовської, опорним медичним закладом для боротьби з цією хворобою визначена Хмельницька інфекційна лікарня. Цей заклад забезпечений необхідним обладнанням, як мінімум, на шість важкохворих осіб,передає видання «Є».

Крім того, Міністерство охорони здоров’я, передбачаючи можливість масового захворювання, зосередилося на створенні додаткових ліжок інтенсивної терапії. МОН зробило запит, проаналізувавши наявні можливості і визначивши таку потребу. Департамент охорони здоров’я надав цю інформацію, – говорить Тетяна Косовська. – Інфекційна лікарня має шість ліжок. Ми передбачаємо створення, як мінімум, по два ліжка в кожній центральній районній лікарні на випадок поширення коронавірусу. Тобто, загалом на область можливе функціонування 62 ліжок інтенсивної терапії.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
87

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: