4 Квітня 2019 | 195

Дует «Rulla Voita» у супроводі камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії запрошує кам’янчан

Сьогодні, 4 квітня о 18:00 в РЦКіМ «Розмай» перед кам’янчанами виступить дует «RULLA VOITA» у складі Олександри Васильєвої (скрипка) та Дмитра Ульянова (вібрафон) і в супроводі камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії (диригент – Тарас Мартиник).

Дует «Rulla Voita» був  створений навесні 2018 року для виступу у супроводі рідного оркестру на щорічних літніх музичних вечорах, який виявився настільки вдалим і цікавим як для публіки, так і для самих виконавців завдяки незвичному поєднанню тембрів інструментів, що одразу було вирішено запланувати концерт і на головній академічній сцені країни – Національній Філармонії.

Завдяки теплим стосункам із однією з найбільш знаних композиторок сучасності, Вікторією Польовою, до якої»”Rulla Voita» звернулись з пропозицією, і відбувся творчий вечір авторки. Він включав твори, написані нею, саме для такого складу – скрипкм і вібрафону, або марімби, спеціально для Гідона Кремера та Андрія Пушкарьова у Колонній Залі НФУ у січні 2019 року (частину з цієї програми почують і слухачі у Кам’янці-Подільському).

Відтоді репертуар дуету розширюється і поповнюється не тільки авторськими творами, але й власними обробками «Rulla Voita».

Концерт Вівальді для двох скрипок в оригіналі, який прозвучить у концерті, у такому складі буде виконано вперше в Україні.

У програмі – твори А. Вівальді, В. Польової, Г. Пелециса

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: