23 Червня 2021 | 3003

Компанія дружини нардепа орендуватиме башту за пів ціни

У Кам’янці-Подільському пам’ятку XVI століття Різницьку башту, що знаходиться на вулиці Вали, 5,  можуть віддати в оренду на 5 років за пів ціни.

Єдиним, хто виявив бажання орендувати башту, виявилось товариство з обмеженою відповідальністю «АЛП Інвестмент». Саме воно стало переможцем аукціону, проведеного 17 червня на платформі «Прозоро.Продажі».

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «АЛП Інвестмент» зареєстроване у Старій Ушиці. Воно спеціалізується на «іншій допоміжній діяльності у сфері транспорту».

Його співзасновниками є Дяконов Віталій Вікторович і Марчук Олена Володимирівна.

Обоє пов’язані з народним депутатом від «Слуги народу» Ігорем Марчуком, обраним у Верховну Раду на 193 виборчому окрузі, який також охоплює Кам’янець-Подільський.

Віталій Дяконов є його помічником на громадських засадах. А Олена Марчук, згідно з електронною декларацією нардепа, — його дружиною.

Оскільки башта є архітектурною пам’яткою, майбутній орендар зобов’язаний неухильно дотримуватися вимог чинного законодавства й умов охоронного договору. Наприклад, йому заборонено використовувати пам’ятку для нового будівництва, робити будь-які прибудови, переробляти її зовні та всередині.

Впродовж останніх місяців Різницьку башту тричі намагалися передати в оренду.

Перший аукціон мав пройти наприкінці квітня. Тоді початкова ціна оренди була визначена на рівні 4 тисяч 275 гривень на місяць. Проте торги скасували через відсутність учасників.

Як наслідок, початкову ціну знизили на половину — до 2 тисяч 137 гривень і 50 копійок.

Однак через відсутність учасників довелося скасувати й повторний аукціон, запланований на 18 травня.

Й лише на третій раз, 17 червня, торги виявилися успішними. На аукціоні був лише один учасник ТОВ «АЛП Інвестмент». Тому воно й здобуло перемогу, запропонувавши за оренду Різницької башти 2 тисячі 137 гривень і 50 копійок. Далі з цим товариством мають укласти договір про передачу приміщення вежі в оренду й охоронний договір.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

13
47

Поділитися з друзями:

реклама