25 Лютого 2022 | 7326

Комендантська година, біженці: оперативно про ситуацію в Кам’янці-Подільському

Завершилось засідання оперативного штабу міського голови у Кам’янці-Подільському.

Головні теми, які обговорювались: відпрацьовувалися питання безпеки громадян, прийому переселенців, запровадження комендантської години, розробки перепусток для стратегічних підприємств.

До міста уже прибувають перші біженці. Визначено дві школи, які приймають людей і розподіляють для подальшого поселення. Це ЗОШ №15 – проспект Грушевського, 17, тел. (03849) 5-17-07, та ЗОШ №16 – Північна, 102, тел. (03849) 5-17-14 і 067 968 08 15.

Крім того, Кам’янець-Подільський приймає сотні неорганізованих переселенців з Києва та інших міст. Заклади розміщення переповнені.

Тому звертаємося до кам’янчан та мешканців громади: якщо ви маєте можливість поселити в себе таких людей, надати їм підтримку на якийсь час – телефонуйте на інформаційно-довідкову службу 1505 або 068 777 15 05.

Працюють усі служби. Створено два пункти прийому волонтерської допомоги: на першому поверсі департаменту соцзахисту, центральний вхід – тел. 097 478 78 07 та в територіальному центрі «Турбота» – 067 36 89 950.

Прохання до жителів, комунальних установ та інших підприємств запастися питною водою.

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА

Визначено години, в які буде обмежено пересування громадян по місту. Комендантська година діятиме від сьогодні і триватиме з 22.00 до 7.00. Якщо вам у цей час необхідно перебувати на вулиці – обов’язково майте при собі підтверджуючий документ особи. Можлива зупинка авто для перевірки документів та поверхневий огляд водія і пасажирів.

Під час комендантської години службам, підприємствам, установам і організаціям, які забезпечують життєдіяльність громади, видаватимуться спецперепустки.

Також з 22:00 з метою безпеки і світломаскування буде відключено вуличне освітлення в місті.

Закликаємо підприємства, АЗС, заклади торгівлі, аптеки проявити солідарність і в міркуваннях безпеки також із 22:00 відключати зовнішнє освітлення: банери, вивіски тощо.

!!! Звертайте увагу на підозрілі знаки на дорогах та підозрілих осіб – можливе перебування диверсійних груп. Інформацію повідомляйте на 102.

Можливі сирени повітряної тривоги. Якщо почуєте звуковий сигнал – увімкніть радіо та дійте згідно з інструкціями.

Розглядається можливість коригування руху комунального та приватного пасажирського транспорту. У разі будь-яких змін – поінформуємо додатково.

Громадо, без паніки! Віримо в наших військових!

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

56
2

Поділитися з друзями:

реклама