7 Квітня 2019 | 5756

Несправний фільтр, висування в президенти та численні селфі: для чого Дмитро Комаров прилітав до Кам’янця-Подільського?

Сьогодні, 7 квітня, кам’янчани тепло зустрічали телеведучого Дмитра Комарова на місцевому аеродромі. Дмитро прилетів до Кам’янця-Подільського на маленькому чотиримісному літаку в рамках встановлення рекорду України на найбільшу кількість відвіданих аеродромів за три льотних дні.

Таким чином Дмитро хоче показати, що Україна має великий потенціал у розвитку малої авіації, а 80 сертифікованих аеродромів є важливою частиною транспортної системи нашої країни. Що ж стосується малої авіації, вона може ефективно використовуватись в рятувальних та військових цілях, допоможе контролювати вирубку лісів тощо.

І хоча у Дмитра було лише півгодини на спілкування з глядачами, він встиг подарувати максимум позитивних емоцій. Численні фото, селфі, відеопривітання – Дмитро намагався нікого не обділити увагою.

 


Попри прохання ведучого утворити коло для зручності, кам’янчани буквально притиснули Дмитра Комарова до огорожі.  Але настрій Дмитру це не зіпсувало, він був терплячим та уважним до кожного.

Дмитро, ви зібрали сьогодні більше людей, ніж Тимошенко. Вам варто замислитись про висування в Президенти, – пожартував хтось із кам’янчан.

Діти підготували для Дмитра Комарова чимало подарунків, малюнків та з особливим нетерпінням чекали на приліт телеведучого.

Фото: Руслан Константінов

І поки Комаров фотографувався з глядачами, механіки виконували ремонтні роботи: через неякісне паливо вийшов з ладу паливний фільтр літака.

Але як повідомили Vdalo.info механіки місцевого аеропорту, проблему вдалось швидко ліквідувати, тож безпеці польоту нічого не загрожує. Також нам продемонстрували осади у паливі, які й стали причиною поломки.

Відмітимо, Кам’янець-Подільський Дмитро Комаров відвідав вже в останній, третій день мандрівки, яка розпочалась 5 квітня з міста Коломия на Івано-Франківщині. Житомир, Київ, Львів, Харків, Дніпро, Вінниця, Одеса та багато інших міст увійшли у маршрут польоту команди. Кам’янець-Подільський став 31-им у списку.

Сьогодні Дмитро планує відвідати ще аеропорт у Косино та повернутись у місто, з якого і розпочалась мандрівка – Коломию.

Окрім Комарова, до складу команди входять досвідчений український пілот і військовий льотчик Ігор Табанюк, другий пілот Андрій Блінов та оператор проекту «Світ навиворіт» Олександр Дмитрієв.

В середньому команда здійснювала від 8 до 12 посадок в день, а загальний маршрут склав понад 3000 км. Пілоти чергувались між собою за штурвалом. Управляв літаком і сам Дмитро Комаров, який є учнем Ігоря Табанюка.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

204
2

Поділитися з друзями:

реклама