3 Грудня 2016 | 429

Казка оживає заради дитячої посмішки

«Як би нам хоч на день стати чарівниками. Скільки мрій тоді можна здійснити, скільки виконати бажань», – мріяли ми у дитинстві. Але виявилось, що для того, аби творити дива, зовсім не потрібно бути супергероєм. Головне, мати сильне бажання.

Третього грудня казкові герої з Країни чудес завітали до кінотеатру «Дружба» з благодійною метою – зібрати якомога більше іграшок та інших подарунків для малюків з обласного дитячого спеціалізованого санаторію та спецгрупи садочку №17 «Світлячок».

А знаєте, у чому полягає справжнє диво? Кожний, хто завітав на благодійну фотосесію, сам перетворився на маленького або великого Доброго чаклуна, якому так легко вдається дарувати  дітям радість, щирі посмішки та віру в дива.

Ініціаторами акції «Фото заради посмішки» стали молоді люди з Кам’янця-Подільського, серед яких талановиті стилісти, візажисти та перукарі. Кожен, хто приніс подарунки малечі, мав змогу сфотографуватись з казковими героями з «Аліси в Країні чудес» у їхньому виконанні.

– Ідея акції виникла з того, що спершу нам з колегами захотілось просто створити яскраві казкові образи, – розповідає одна з організаторів акції, стиліст, візажист Анна Качуляк. –  Потім вирішили, що з цього може вийти цікавий благодійний проект.

У соціальних мережах організатори познайомились з громадським активістом, волонтером Максимом Єрликовим, який запропонував зібрані речі передати у садочок №17 «Світлячок» та протитуберкульозний санаторій для дітей віком до 7 років.

Одразу погодились  допомогти і фотограф Володимир Мазуренок, і дівчата-моделі Влада Білоус, Яна Кибкало, Оля Мрачковська та Ольга Котова.  А дирекція кінотеатру «Дружба» запросила казкових героїв у свій хол, який став чудовим місцем для проведення акції.

dscn6814

На фото майстер Наталія Гневуш

– За першу годину до нас завітало понад 50 чоловік, – радіє візажист Неля Ткачук. – Для дітей ми також підготували сюрприз – можна розмалювати обличчя та стати схожим на улюбленого героя. Малюкам це дуже подобається.

– І ще такий момент цікавий був, ніби сам Святий Миколай знав, кого направити і скільки подарунків потрібно, щоб заповнити нашу велечезну коробку, – розповідає Анна Качуляк.

– Якщо чесно, спочатку я подумала, хоч би 10 іграшок було. І от майже кінець акції, вже остані хвилини збігають….приходить чоловік  з таким величезним пакетом, закидає його в коробку і ніби запечатує її. Це якраз та кількість, якої не вистачало, щоб коробка була повною.

rakyxe22j2g

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

22
0

Поділитися з друзями:

реклама