14 Квітня 2021 | 1756

Кар’єрний стрибок нового очільника Кам’янець-Подільської РДА

На початку квітня Президент України призначив голову Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації. Згідно з розпорядженням її очолив Олександр Анур’єв. І якщо відомості з декларації нового очільника району були відомі, то про його трудову діяльність інформації було вкрай мало.

Отож, історія успіху, або як керівник ОСББ отримав в управління район з чисельністю населення 287 601 осіб.

Народився Олександр Анур’єв 13 листопада 1977 року у Кам’янці-Подільському.

ОСВІТА

У 1999 році закінчив філологічний факультет Національної академії Прикордонних військ України ім.Богдана Хмельницького.

У 2009 році — Львівський національний університет ім.Івана Франка, міжнародні відносини/міжнародне право. Здобув фах юриста-міжнародника.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

1995-1999 рр. – курсант Національної академії Прикордонних військ України ім.Богдана Хмельницького.

1999-2012 рр. – служба в Збройних Силах України.

З 2014 по 2020 рік – голова  правління ОСББ «Лесі Українки, 42» у Кам’янці-Подільському.

З березня по грудень 2020 року Олександр Вячеславович перебував на обліку в Кам’янець-Подільському міському центрі зайнятості.

Далі важливий кар’єрний стрибок – у грудні 2020 року Олександр Анур’єв став позаштатним радником голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія Гамалія. А у квітні 2021 року Олександр Анур’єв став головою Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.

МАЙНО ТА ДОХОДИ

Проживає Олександр Анур’єв з дружиною Тетяною та сином. У власності дружини квартира площею 111.6 м кв. У безоплатному користуванні ще одна квартира, яка належить Валентині Анур’євій.

У Олександра Вячеславовича дві машини Пежо Партнер, обидві 2006 року випуску.

Згідно декларації, на посаді голови ОСББ «Лесі Українки, 42» Олександр Анур’єв отримав за рік 4 тисячі 827 гривень заробітної плати.

15 тисяч 910 гривень склала державна та соціальна матеріальна допомога, отримана від Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості.

1 тисячі 323 гривні – проценти, отримані від банку. 860 гривень – додаткове благо, отримане від банку.

200 тисяч гривень – дохід від відчуження рухомого майна.

Ще 389 тисяч 935 гривень – подарунок у грошовій формі, отриманий від Анур’євої Валентини Петрівни, яка, згідно з даними аналітичної системи RING, була членом наглядової ради приватного акціонерного товариства «Спеціальне науково-реставраційне проектно-будівельно-виробниче акціонерне товариство закритого типу «Кам’янець-Подільськ-Реставрація».

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, Анур’єва Валентина Петрівна зареєстрована фізичною особою-підприємцем у місті Кам’янець-Подільський. Її основним видом діяльності є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

ЗАОЩАДЖЕННЯ

Олександр Анур’єв зберігає 19 тисяч гривень та 500 євро на банківських рахунках, а також готівкою 200 тисяч гривень, 5 тисяч доларів та 5 тисяч євро. Дружина Тетяна Анур’єва, як зазначено в декларації, зберігає готівкою 200 тисяч гривень.

ПОЛІТИКА

У травні 2017 року було зареєстровано Кам’янець-Подільську районну та міську партійні організації політичної партії «Єдина сила», в яких керівником було зазначено Анур’єва Олександра В’ячеславовича. Згідно даних аналітичної системи Opendatabot у квітні 2020 року партія «Єдина сила» змінила назву на політична партія «Блок Світличної «Разом!».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: