23 Вересня 2020 | 308

Кам’янецькі сапери пройшли двотижневий курс навчань у Німеччині

На днях до України повернулася група військовослужбовців Центру розмінування Командування Сил підтримки, яка протягом двох тижнів брала участь у спільному з військовослужбовцями Бундесверу навчально-тренувальному курсі.

Про це повідомляє armyinform.

Упродовж багатьох років Центр розмінування розвиває партнерські взаємини з аналогічними військовими центрами провідних країн світу. Одним із важливих напрямків при цьому є обмін досвідом і практична підготовка вітчизняних висококласних спеціалістів за відповідними програмами армій країн-членів НАТО.

Саме з такою метою між фахівцями ЗС України та Бундесверу з питань знешкодження мінно-вибухових пристроїв відбувся двотижневий навчально-тренувальний курс у місті Штеттен-ам-кальтен-Маркт (ФРН). Цей захід став логічним продовженням двостороннього співробітництва між Україною та Німеччиною в означеній сфері, початки якого було закладено ще у 2016 році.Тоді на базі Центру розмінування фахівці з Бундесверу провели перший спільний курс.

У цілому, впродовж перебування у німецькому Центрі українські сапери ознайомилися зі спеціальною технікою та обладнанням армії ФРН, пройшли курс спільних стрільб (G-38, P8) та цикл спеціальних навчань. Варто зазначити, що під час навчань акцент робився на відпрацювання спроможностей зі злагодження дій і спільного вирішення поставлених завдань, що матиме вкрай важливе значення для подальшого поглиблення двостороннього військового співробітництва.

І в цьому напрямку ведеться активна робота, зокрема, вже укладено попередню домовленість про проведення у 2021−2022 роках низки спільних українсько-німецьких навчально-тренувальних курсів, причому як на території ФРН, так і в Україні.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
0

Поділитися з друзями:

реклама