27 Січня 2020 | 205

Кам’янецькі сапери навчались працювати та обслуговувати роботів

Спеціалісти Центру розмінування в Кам’янці-Подільському пройшли курс навчання з ремонту та обслуговування роботизованих систем TALON, які  називають «кращими друзями сапера», а також отримали новітнє технічне обладнання для їх обслуговування.

Проходило навчання в рамках Технічної угоди між Міністерством оборони України та Департаментом національної оборони і Збройних Сил Канади та Програми візиту представників UNOPS (Офіс ООН з питань розвитку проектних послуг) і представників компанії Фостер-Міллер Інк до Центру розмінування.

За результатами курсу керівник проекту UNOPS Дан-Іоан Бодунеску вручив відповідні сертифікати 18 фахівцям Центру розмінування, що суттєво підсилило продуктивність і спроможності кам’янецьких саперів.

Водночас для Центру розмінування було передано комплектуючі і запасні частини для роботизованих систем, ремонтне обладнання та обладнання для тестового калібрування.

Окрім цього, Центр розмінування отримав портативну цифрову рентген-систему для термінового виявлення та аналізу вибухонебезпечних речовин при перевірці підозрілих предметів, 3D-принтер та інше спеціальне обладнання.

Надалі заплановано розширення програми такої технічної допомоги з боку UNOPS. Упродовж 2020 року сплановано поповнення фондів Центру розмінування роботизованими системами IV покоління, захисного індивідуального спорядження саперів EOD-9, автотранспортом, IT-обладнанням.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: