7 Лютого, 2022 | 1602

Кам’янець-Подільський осередок долучився до з’їзду «Удару»: що вирішили партійці

У Києві 4 лютого 2022 року відбувся ХХV з’їзд партії «УДАР Віталія Кличка» за участі Кам’янець-Подільського осередку. Мета:

  • визначення пріоритетів діяльності партії;
  • затвердження економічної програми.

Під час свого виступу на відкритті з’їзду лідер партії Віталій Кличко зауважив, що серед завдань партії залишається всебічна підтримка розвитку самоврядування на всіх рівнях, концентрація зусиль на підвищенні обороноздатності країни.

Керівник виконавчого комітету партії, заступник голови партії Артур Палатний доповів, що партія переживає стадію активного росту, поповнюється прихильниками та активними партійними діячами з усіх куточків України і вже зараз партія підкріплена потужними політиками, народними депутатами, міськими головами та іншими представниками місцевого самоврядування, зокрема і керівником Хмельницької обласної організації – Буханевичем Олександром, що раніше очолював обласну державну адміністрацію та є провідним науковцем України в сфері права.

Свої вітання учасникам з’їзду висловили стратегічні міжнародні партнери партії: Карл Неггамер – Федеральний канцлер Австрії, екс-голова Європейської ради Дональд Туск, депутат бундестагу Тільман Кубан, віце-президентка Європейської народної партії у Європарламенті Раса Юнявічене та голова комітету Європарламенту у закордонних справах Ганс-Герт Петтерінг.

Така активна увага зі сторони міжнародних політиків абсолютно обгрунтована, адже Віталій Кличко добре знаний в Європі та користується заслуженою повагою як прогресивний євроорієнтований політик. Також у з’їзді прийняли участь поважні гості – представники українського політикуму.

Зокрема, делегатів привітав 5-й президент України Петро Порошенко, колишній генеральний прокурор Юрій Луценко, голова партії «Голос» Кіра Рудик та заступник голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв. Всі вони подякували Віталію Кличку та іншим партійцям за їх активну боротьбу в часи Євромайдану та наголосили на спільності орієнтирів демократичних політичних сил в Україні.

В той же час, Віталій Кличко зауважив, що об’єднуватись політичні партії зараз можуть тільки під одним прапором – прапором України, а «УДАР»  прийматиме участь у всіх наступних передвиборчих процесах тільки самостійно. Також за ініціативи лідера «УДАРу» Віталія Кличка під час з’їзду партії було ухвалено звернення до керівництва держави, лідерів політичних сил, місцевого самоврядування та громадськості про необхідність скликання Національного форуму єдності України.

«Будемо єдиними та сильними всередині країни – будемо сильними ззовні! Тому партія «УДАР» пропонує скликати Національний форум єдності України. Цей Форум має стати платформою єднання держави. Його мета – продемонструвати і суспільству, і всьому світу консолідацію усіх здорових політичних сил навколо захисту країни. Існують проблеми українців, які треба вирішувати разом. Сьогодні свій заклик до консолідації дій я адресую усім, від кого залежить доля країни», – наголосив Віталій Кличко.

Також на з’їзді було презентовано та затверджено економічну програму «Захист. Безпека. Розвиток», що містить 15 базових кроків, орієнтованих на забезпечення сталого зростання економіки та забезпечення економічної безпеки. Ця програма стала результатом тривалої та плідної співпраці фахівців з різних галузей економіки, що є активними членами політичної партії «УДАР».

«Кам’янець – Подільський осередок ПП «УДАР» Віталія Кличка запрошує в команду активних та гідних людей нашого міста для цілеспрямованої праці, розвитку та процвітання нашої Кам’янець-Подільської громади», – наголосив лідер осередку Володимир Костинюк.

Поділитися:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: