15 Лютого 2023 | 6072

Кам’янеччина отримали три звісти про загибель своїх Героїв

Сьогодні, 15 лютого, стало відомо про загибель у боях на Донеччині Руслана Холявка.

Герой народився 09.07.1981 року у смт. Нова Ушиця. Навчався у Новоушицькій школі №1. Проходив військову службу у десантних військах у м. Болград, Одеської області.

У 2014 році пішов у добровольчий батальйон «Донбас». Далі служив у Національній гвардії України. Був учасником АТО. Проходив військову службу за контрактом у прикордонній службі.

За життя Руслана Холявка було нагороджено орденом третього ступеня «За заслуги», відзнакою Президента України «За участь у антитерористичній операції».

Загинув Герой 11 лютого під час мінометного обстрілу у Краматорському районі Донецької області.

Під Бахмутом на Донеччині  13 лютого загинув ще один наш земляк з села Демківці  на Чемеровеччині Олег Міщинський, 1984 року народження.

З серпня 2022 року молодший сержант Олег Міщинський став до лав захисників України від російського окупаційного режиму. Будучи командиром бойової машини одного з гірсько-штурмових підрозділів Збройних Сил України, наш Герой загинув під час ведення бойових дій.

Також сьогодні стало відомо про загибель Ігоря Мельничука, який зник у жовтні 2022 року в с. Ягідне Харківської області. Був у полоні, звідки і повернули тіло Героя.

Ігор Мельничук народився 3 грудня1992 року у с. Антонівка. Навчався у Антонівській та Отроківській школах. Закінчив Одеську юридичну морську академію. Був учасником АТО.

Низько схиляємо голови!

Вічна пам’ять нашим Героям!

Сил близьким витримати біль втрати!

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама