3 Лютого 2020 | 2894

Кам’янчанин після 7 років ув’язнення знову опинився за гратами

Кам’янчанина, обвинуваченого у крадіжці, вчиненій повторно, поєднаній із проникненням у житло, Чемеровецький районний суд позбавив  волі на 3 роки і 6 місяців (частина 3 статті 185 Кримінального кодексу України).

Подія сталась 30 листопада минулого року, коли в смт Чемерівці чоловік відтиснув металопластикове вікно і заліз до приватного будинку, де із шухляди шафи вкрав 4 200 доларів США та ювелірні прикраси, завдавши власниці значної шкоди. Усього вартість викраденого сягнула більше 174 тисяч гривень – а це у понад 100 разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

«Суд враховує, що громадянин позитивно характеризується по місцю проживання, щиро розкаявся, однак вчинив злочин в короткий проміжок часу після звільнення з місць позбавлення волі, а тому суд вважає, що його виправлення можливе шляхом ізоляції від суспільства», – зазначено у вироку, який не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційної інстанції. Про це повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Для обвинуваченого – це вже сьомий вирок. Востаннє він був засуджений 21 вересня 2015 року Тернопільським міськрайонним судом за ст.185 ч.4, ст. 15 ч.2, ст. 185 ч.3, ч.1,4 ст.70  КК України у виді 7 років і 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна. Із місць позбавлення волі звільнився 14 червня 2019 року після відбуття покарання.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

3
0

Поділитися з друзями:

реклама