7 Березня 2021 | 1144

Кам’янчанка побореться за серце холостяка в реаліті-шоу

28-річна Юлія Данькова з Кам’янця-Подільського стала учасницею реаліті-шоу «Холостяк», новий сезон якого стартував 5 березня.

Цього разу дівчата боротимуться за серце 31-річного бізнесмена з Харкова Михайла Заливако. Чоловік заснував логістичну компанію й займається її розвитком. Крім того, холостяк захоплюється спортом й обожнює подорожувати.

Одружений Михайло ніколи не був, дітей не має. На його серце претендуватимуть 30 дівчат.

При першій зустрічі з холостяком Юля розповіла, що на шоу ї привела інтуїція. Діяти під силою інтуїці для Юлії звично – одного разу вона крутнула глобус – випала Італія, і через два тижні переїхала в Мілан на постійне місце проживання. Там вона прожила п’ять років.

У своїй анкеті на проєкті Юлія зазначила, що працює керівницею відділу офіс-менеджменту в IT-компанії. Її хобі: астрологія, читання вголос, поезія, фотографія, естетика їжі.

В житті мріє відкрити свій ресторан і побудувати міцну сім’ю з коханим чоловіком.

Ідеал чоловіка Юлія уявляє так: він веде активний спосіб життя, любить подорожувати, добрий, цілеспрямований, турботливий, надійний, щедрий, з почуттям гумору, вірний. Його пріоритет – міцна і забезпечена сім’я, де основною складовою є щаслива дружина.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: