30 Грудня 2016 | 29059

Кам’янчанин став переможцем «Зважені та щасливі» та довів, що любов може все

28-річний кам’янчанин Аркадій Василишин став переможцем 6 сезону проекту каналу СТБ «Зважені та щасливі».

Колишній спортсмен, чемпіон України з кікбоксингу при зрості 184 см важив 235 кілограмів. За час, проведений на проекті та до фіналу, йому вдалося скинути 132 кілограми, що дорівнює 56,17% від його загальної ваги. Зараз Аркадій важить 103 кілограми.

dn8b2318

реклама

Аркадій Василишин одружений. Разом з дружиною вони виховують доньку. Після того, як пішов з великого спорту та створив сім’ю, почав сильно гладшати. На момент зйомок його вага досягла критичної точки, що було небезпечно не тільки для його здоров’я, але і його сім’ї. Аркадій не дозволяв дочці спати поруч, оскільки побоювався розчавити її уві сні. Дуже любить свою дружину, для якої до схуднення був не чоловіком, а тягарем. Чоловік не міг без допомоги коханої прийняти душ, сходити до туалету, надіти білизну … Найбільше Аркадій боявся померти і залишити сім’ю без батька.

dn8b2144

До проекту він займався перевезеннями людей. Сам за кермо не сідав, тому що не міг влізти. Через вагу на роботі дуже втомлювався і вдома не міг приділяти увагу сім’ї. Боявся, що скоро дочка буде його соромитися.

Після перемоги в шоу на виграні гроші Аркадій мріє відкрити свій спортивний зал.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

236
6

Поділитися з друзями:

реклама