
Кам’янчан запрошують до обговорення ключових проблем в Україні
15 лютого об 11:30 в Кам’янець-Подільскій міській раді(майдан Відродження,1) відбудеться публічне обговорення ключових проблем в Україні, які хвилюють громаду. Експерти громадської організації «Центр UA» та коаліції Реанімаційний пакет реформ проведуть публічну подію щодо перебігу затребуваних реформ і демократичних змін у регіоні та країні.
Разом із представниками місцевої влади, об’єднаних територіальних громад, професійних медичних спільнот, громадських активістів і журналістів ми плануємо обговорити:
- як реформа системи охорони здоров’я буде впроваджена в житті громадян на рівні міст та об’єднаних територіальних громад;
- які виборчі правила дозволять запустити зміну політичних еліт в країні на національному та регіональному рівні;
- як платники податків можуть контролювати, на що витрачаються їхні гроші;
- за яких умов влада почує позиції та вимоги громадян і як вплинути на прийняття рішень.
Участь в події візьмуть:
- Олег Рибачук, голова і співзасновник Центру UA, екс-віце-прем’єр-міністр із питань європейської інтеграції;
- Інна Борзило, лідерка напрямку «Рівний доступ до політики» Центру UA;
- Андрій Андрушків, лідер напрямку «Контроль публічних фінансів» Центру UA
- Олександр Ябчанка, експерт з медичної реформи Реанімаційного Пакету Реформ.
Громадська організація «Центр UA» спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та представниками Міністерства охорони здоров’я розпочала Всеукраїнський тур «ЗміниТИ: взаємодія заради змін», аби зібрати позиції представників найактивніших спільнот Хмельниччини для розробки системних змін у країні.
Прийди, вислови свою позицію та дізнайся, що і як ти можеш змінити в своїй країні та громаді!
Просимо підтвердити свою участь листом на пошту – katerynachamlai@gmail.com
За додатковою інформацією звертайтесь: Катерина Чамлай (093) 220-53–19