Співробітники Нацполіції України розкрили дві крадіжки, які минулого року були скоєні на території Кам’янця-Подільського.
Так, 23 грудня 2017 року повідомлялось про крадіжку акумулятора (АКБ) з автомобіля 37-річного кам’янчанина. Правоохоронцями встановлено, що кримінальне правопорушення скоїли 19-річний житель села Вихватнівці та 23-річний житель села Колибаївка.
Також повідомлялося, що 12 грудня 2017 року в Кам’янці скоєно крадіжку мобільного телефону «Хіомі Redmi-4Х» в 19-річного місцевого жителя.
Встановлено, що кримінальне правопорушення скоїв 18-річний житель села Кадиївці.
Фото ілюстративне
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.