Кам’янецькі дошкільнята защедрували військовим Центру розмінування

У четвер, 17 січня, у переддень Другого Святвечора до військовослужбовців Центру розмінування завітали працівники та вихованці підшефного дошкільного навчального закладу №17 «Світлячок» міста Кам’янець-Подільській, аби привітати військових із святами.

Діти щедрували, співали українських пісень та розіграли невелику виставу. Учасники були одягнені в традиційне святкове вбрання. Із веселих та щасливих облич військових саперів можна було зрозуміти, що такий яскравий виступ всім припав до душі та подарував багато позитивних емоцій, – зазначив у Facebook прес-офіцер ЗСУ Андрій Агєєв.

У свою чергу військовослужбовці Центру, та їхні колеги-інструктори з Канади, які навчають українських саперів, підготували малечі солодкі подарунки та організували екскурсію навчально-тренувальним комплексом Центру розмінування.

Діти ознайомились з особливостями тренування службових собак, спостерігали за роботою саперів, а також роботів, яких використовують під час підготовки та виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
0

Поділитися з друзями:

реклама