25 Січня 2018 | 345

До Кам’янець-Подільського вишу завітали студенти-волонтери з Китаю та Туреччини

До К-ПНУ імені Івана Огієнка завітали волонтери найбільшої міжнародної молодіжної організацією AIESEC, яка дає унікальну можливість для сучасної української молоді познайомитись, поспілкуватись та поділитись досвідом з представниками різних країн.

Наразі  у виші щодня проходять зустрічі з волонтерами, які активно діляться своїм досвідом та навичками.

angl5

реклама

Студенти різних факультетів К-ПНУ отримали можливість поспілкуватись зі студентом-волонтером Шао Таоджі із Шанхаю – найбільшого міста не лише в Китаї, але й світі, де живуть понад 23 мільйони людей, та Умудом Гюнесем – студентом-волонтером із Куджаілі, міста, розташованого недалеко від Стамбулу.

Хлопці здолали тисячі кілометрів, аби збудувати місток між Китаєм, Україною та Туреччиною. А будівельним матеріалом слугуватимуть позитивні емоції, нові знання, цікаві знайомства та English, of course, – йдеться на сторінці Facebook Лінгвістичного центру вишу.

Саме на його базі впродовж п’яти тижнів триватиме проект «Shape Ukraine», який стартував в рамках проекту міжнародної програми стажувань AIESEC.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: