10 Травня 2017 | 2550

Кам’янець-Подільський увійшов у ТОП-11 місць для відвідування в Україні за версією CNN

10 травня на сайті CNN в розділі Travel Insider вийшла стаття «Україна: 11 найкращих місць для відвідування». Матеріал був підготований в контексті проведення в Україні пісенного конкурсу «Євробачення» та мав на меті зорієнтувати іноземних туристів, які місця, окрім Києва, варто побачити в Україні.

Серед інших мальовничих українських міст, журналісти видання згадали і Кам’янець-Подільський. Ось як вони описують наше місто:

«Вражаючі краєвиди та затишна атмосфера старого міста роблять Кам’янець гідним детального вивчення. Це маленьке місто в західній частині країни має одну з найбільш захоплюючих фортець у східній Європі. Вона велично розташувалась на острові, оточеному каньйоном та річкою Смотрич. Крім фортеці, Кам’янець також відомий завдяки фестивалю повітряних куль, який зазвичай проходить наприкінці весни.

Ще одну величну фортецю можна побачити в сусідньому місті Хотин. Фортеця є однією з наймальовничих та найбільш відвідуваних фортець України. Вона виступала в ролі декорації для багатьох радянських та українських історичних фільмів завдяки своїй автентичній атмосфері та неймовірним краєвидам».

Також до списку CNN потрапили Львів, Чернівці, Софійський парк в Умані, Київ, Мукачеве, Переяслав-Хмельницький, Харків, Чернігів, Одеса та Ужгород.

Фото з сайту Спарт-аеро

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: