18 Липня 2018 | 974

Кам’янець-Подільський увійшов до «Маршрутів успіху» в туристичній галузі

Платний в’їзд на територію частини музею-заповідника, численні рекорди та інноваційні технології у музеях Кам’янця-Подільського – сьогодні, 18 липня, причетні до туризму кам’янчани ділились досвідом з учасниками загальнонаціональної програми «Маршрути успіху», які завітали до нашого міста з усієї України.

Програма проходить у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)». Тема зустрічі – «Підвищення туристичної привабливості Кам’янця-Подільського як чинник економічного розвитку міста».

В ході зустрічі відзначили чимало досягнень місцевої громади, зокрема й рекордну для Кам’янця-Подільського сума у 250 тисяч гривень, яку цього року передбачено на виготовлення брендованої продукції та популяризації міста на  туристичних виставках як в Україні, так і закордоном.

Музейники в свою чергу розповіли про використання інформаційних кіосків, аудіо гідів та запровадження єдиного квитка. Показали, як археологічні розкопки створюють у місті нові туристичні об’єкти.

Також наголос був зроблений на розвинутій інфраструктурі міста, адже сьогодні у  Кам’янці-Подільському діє 92 готелі, чимало кав’ярень та ресторанів.

Проте йшлось і про труднощі, зокрема про нелегальних екскурсоводів та туристичний збір, який попри розвинуту інфраструктуру, є досить незначним через відсутність важелів для контролю.

Тож зустріч відкрила чимало тем для обговорення та дала поштовх для відпрацювання дієвих механізмів, які б дозволили зробити туризм важливим економічним чинником в розвитку міст України.

Як розповів журналістам виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, проект «Маршрути успіху» набуває неабиякої популярності серед місцевих громад. Так, на сьогодні 230 міст з різних куточків України готові продемонструвати свої досягнення в різних галузях.

Реформа – це щоденна боротьба, і вона триває. Бюджетний процес у цьому році буде складний. Тому ми показуємо історії успіху міст, які своєю наявністю підтверджують тезу, що рух у напрямку децентралізації треба продовжувати, – зазначив Олександр Володимирович.

Упродовж двох днів учасники довідаються про основні «родзинки» туристичної галузі та інфраструктури Кам’янця-Подільського, оглянуть музейні та туристичні об’єкти міста, ознайомляться із практиками впровадження «єдиного квитка» на об’єктах музею, інтерактивних інформаційних панелей, квестів для дітей та дорослих тощо.

Також програмою передбачена екскурсія містом, під час якої можна буде на практиці відчути і побачити успішність зазначених практик, обмінятися досвідом щодо впровадження креативних ідей у турбізнесі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

18
1

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: