Кам’янець-Подільський посів 36 місце у всеукраїнському рейтингу прозорості бізнесу

Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International в рамках програми Transparent cities виміряло прозорість інвестиційної сфери 100 найбільших міст України. Результати рейтингу є у розпорядженні Vdalo.info.

Над розробкою методології дослідження спільно з експертами TIU працювали іноземні інвестори, українські підприємства та соціальні підрозділи міських урядів. Всього було сформовано 17 індикаторів, які допоможуть відобразити реальну прозорість міста в інвестиційній сфері.

У містах було перевірено наявність антикорупційних програм, існуючу та опубліковану політику щодо конфлікту інтересів у міських радах, проведення перевірки діяльності підприємств міста, наявність інструментів та можливостей у інвестиційному секторі та інше.

Перше місце у рейтингу здобув Івано-Франківськ, отримавши 15 балів з 20 можливих. Кращою практикою Івано-Франківська було  визнано Інвестиційний портал міста.

Друге місце посіло місто Київ з 12,7 балами. Краща практика Києва – електронні аукціони для продажу прав на розміщення сезонної торгівлі.

Всього 0,7 балів відділяє Вінницю, яка зайняла третє місце у рейтингу, від другої сходинки. Кращою практикою у місті є розділ для роботи з інвесторами. Наразі у Вінниці 12 балів з 20-ти.

Кам’янець-Подільський розташовується на 36 позиції з рейтингом 6,7. Це найвищий результат у Хмельницькій області. Замикає першу п’ятдесятку Шепетівка (рейтинг – 5,5), Хмельницький посів 52 місце (рейтинг – 5,25), Нетішин – 65 місце (рейтинг – 4,2), Славута – 74 місце (рейтинг – 3,5). Дунаївці не надали інформацію та не відповіли на запит  Transparency International.

Результати вимірювання прозорості інвестиційної сфери стануть частиною великого дослідження Рейтинг прозорості 100 найбільших міст України.

А як ви оцінюєте результати рейтингу?

13
0

Поділитися з друзями: