Кам’янець-Подільський посів 36 місце у всеукраїнському рейтингу прозорості бізнесу

Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International в рамках програми Transparent cities виміряло прозорість інвестиційної сфери 100 найбільших міст України. Результати рейтингу є у розпорядженні Vdalo.info.

Над розробкою методології дослідження спільно з експертами TIU працювали іноземні інвестори, українські підприємства та соціальні підрозділи міських урядів. Всього було сформовано 17 індикаторів, які допоможуть відобразити реальну прозорість міста в інвестиційній сфері.

У містах було перевірено наявність антикорупційних програм, існуючу та опубліковану політику щодо конфлікту інтересів у міських радах, проведення перевірки діяльності підприємств міста, наявність інструментів та можливостей у інвестиційному секторі та інше.

Перше місце у рейтингу здобув Івано-Франківськ, отримавши 15 балів з 20 можливих. Кращою практикою Івано-Франківська було  визнано Інвестиційний портал міста.

Друге місце посіло місто Київ з 12,7 балами. Краща практика Києва – електронні аукціони для продажу прав на розміщення сезонної торгівлі.

Всього 0,7 балів відділяє Вінницю, яка зайняла третє місце у рейтингу, від другої сходинки. Кращою практикою у місті є розділ для роботи з інвесторами. Наразі у Вінниці 12 балів з 20-ти.

Кам’янець-Подільський розташовується на 36 позиції з рейтингом 6,7. Це найвищий результат у Хмельницькій області. Замикає першу п’ятдесятку Шепетівка (рейтинг – 5,5), Хмельницький посів 52 місце (рейтинг – 5,25), Нетішин – 65 місце (рейтинг – 4,2), Славута – 74 місце (рейтинг – 3,5). Дунаївці не надали інформацію та не відповіли на запит  Transparency International.

Результати вимірювання прозорості інвестиційної сфери стануть частиною великого дослідження Рейтинг прозорості 100 найбільших міст України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

А як ви оцінюєте результати рейтингу?

0
0

Поділитися з друзями:


Fatal error: Uncaught Error: Undefined constant "rand" in /home/vdalo/vdalo.info/www/wp-content/themes/vdalo/special-single-post.php:82 Stack trace: #0 /home/vdalo/vdalo.info/www/wp-includes/template-loader.php(106): include() #1 /home/vdalo/vdalo.info/www/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/vdalo/vda...') #2 /home/vdalo/vdalo.info/www/index.php(17): require('/home/vdalo/vda...') #3 {main} thrown in /home/vdalo/vdalo.info/www/wp-content/themes/vdalo/special-single-post.php on line 82