11 Листопада 2016 | 160

Кам’янець отримав інвестиційний паспорт міста

Для покращення інвестиційного клімату Кам’янця-Подільського серед інвесторів міською владою було проведено співпрацю з «IBI-Рейтинг»- рейтинговим агентством, яке визначило основні показники інвестиційної привабливості міста, повідомили у прес-службі міськради.

Інвестиційний паспорт виданий двома мовами – українською та англійською. Із його детальним змістом вже незабаром можна буде ознайомитися на офіційному сайті міської ради.

В ньому подано основні показники соціально-економічного розвитку міста, а також інші відомості про Кам’янець, що дають інвестору уявлення про інвестиційний клімат міста та його можливості.

Зокрема, фахівці «IBI-Рейтинг» зазначили, що Кам’янець-Подільський входить до ТОП-5 найкрасивіших міст України, ТОП-3 за кількістю пам’яток архітектури, ТОП-7 природних чудес України, займає 14-те місце серед найбільших культурних міст держави, 26-те – серед найкращих міст для життя і є одним із найбільш екологічно безпечних міст країни.

Таким чином рейтингове агентство визначило, що Кам’янець має «достатню інвестиційну привабливість».

Інвестиційний паспорт офіційно було врученому міському голові Михайлу Сімашкевичу директором «IBI-Рейтинг» Ігорем Андрусиком під час проведення VII Міжнародного інвестиційного форуму.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
0

Поділитися з друзями:

реклама