28 Вересня 2017 | 989

Кам’янець може залишитись без шкірно-венерологічного відділення?

Цього тижня в редакцію Vdalo.info звернулись медики міста, занепокоєні «чутками» про закриття шкірно-венерологічного відділення і скорочення амбулаторно-поліклінічної шкірно-венерологічної допомоги.

«В Кам’янці-Подільському більше тисячі людей, які потребують 2 рази на рік станціонарного лікування. Здебільшого це прошарок населення, що невзмозі долати 100 кілометрову відстань до обласного центру, щоб отримати стаціонарну допомогу», – звертають увагу медики.

За їхніми словами амбулаторна шкірно-венерологічної допомога навпаки потребувала би збільшення у зв’язку зі створенням госпітального медичного округу, а також на фоні збільшення безробіття та міграційних процесів, через які виросла кількість інфекційних шкірних захворювань (короста, мізоки, педикульоз), підвищилася частота і погіршився перебіг хронічних дерматозів, підвищилась кількість хвороб, що передаються статевим шляхом.

«Тому зараз не час говорити про можливість скорочення амбулаторної допомоги, – наголошують медики. – Просимо допомогти  у вирішенні цього питання та не скорочувати штат амбулаторної допомоги та залишити існуючий мінімум стаціонарних ліжок».

Ситуацію погодився прокоментувати начальник управління охорони здоров’я в Кам’янці-Подільському Юрій Пливанюк.

Дійсно, в області вже протягом багатьох років є бажання закрити наше шкірно-венерологічне відділення, в якому вони не бачать необхідності через малу кількість хворих. Але весь цей час ми відстоювали свою позицію. Наразі відділення нараховує 10 ліжок і ми маємо намір за будь-яких обставин їх зберегти.

Навіть якщо не вдасться зберегти ліжка в диспансері, ми переведемо їх в статус денного стаціонару. Що стосується скорочення амбулаторно-поліклінічної шкірно-венерологічної допомоги –  100%  амбулаторія буде збережена.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

1
20

Поділитися з друзями:

реклама