27 Лютого 2019 | 242

Кам’янчани презентували в Києві паспорт громадянина Молодіжної столиці та гімн

26 лютого у прес-центрі Кабінету міністрів України відбулася прес-конференція «Кам’янець-Подільський – Молодіжна столиця України: події та плани на рік».

Участь у ній взяли Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов; заступник міського голови Кам’янця-Подільського Вадим Савчук; голова Національної молодіжної ради України Андрій Колобов; керівник департаменту міжнародної співпраці Українського інституту міжнародної політики Надія Афанасьєва; делегація міської влади та молоді міста Кам’янця-Подільського. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Ігор Жданов звернувся до присутніх з вітальним словом та розповів про конкурс «Молодіжна столиця України» і проведення відбору у 2018 році.

Заступник міського голови Вадим Савчук презентував новацію 2019 року – паспорт громадянина Молодіжної столиці України. Це – «документ», який в електронному форматі зможе отримати кожен, хто планує відвідати заходи МСУ у Кам’янці, роздрукувати його, а під час реєстрації на захід отримати штамп про перебування. Серед власників найбільш «проштампованих» паспортів міська влада за підсумками року проведе конкурс і нагородить переможців цінними призами.

Також кам’янчани презентували лого та оформлення, яке планується використовувати поруч із візуальною стилістикою конкурсу «Молодіжна столиця України». Воно поєднує у собі затверджений бренд міста та конкурсу. Використання такого візуального образу дасть змогу більш чітко ідентифікувати Кам’янець-Подільський як молодіжну столицю, при цьому зберігаючи загальний стиль проекту.

А ще – Гімн Молодіжної столиці, який прозвучав у виконанні кам’янецького гурту «Експансія». Це пісня, яка стане головним музичним треком цьогорічних молодіжних подій у Кам’янці-Подільському.

Текст гімну Молодіжної столиці

У нас в Україні , на планеті Земля

Є наша столиця, моя і твоя!

Політик майбутній, відомий спортсмен,

Художник, співак, крутий бізнесмен

Коворкінг, воркшопи, тусовки і двіжі!

Ідеї принось для майбутнього свіжі!

Тут місця немає канонам старим,

Там завжди раді ідеям новим.

 

До молодь-столиці збираються друзі!

У молодь-столиці ніхто не в напрузі!

Тут чують, тут знають і вміють,

Про happi-майбутнє не мріють, а діють!

 

Не їдь за кордон, бо твій дім – Україна!

Вона на землі для тебе єдина!

Нам тут будувати, кохати, творити,

На рідній землі нам у злагоді жити!

У твоїх руках – сьогодні і завтра,

Палкими серцями горітиме ватра!

Тут місця немає канонам старим,

Тут завжди залишишся ти молодим.

 

До молодь-столиці збираються друзі!

У молодь-столиці ніхто не в напрузі!

Тут чують, тут знають і вміють,

Про happi-майбутнє не мріють, а діють!

Молодіжні активісти Кам’янця ознайомили присутніх із календарем подій Молодіжної столиці-2019. Заходи будуть розподілені на 3 виміри: політичний, соціо-економічний та культурний та зможуть задовольнити естетичні та свідомі потреби навіть найвибагливіших гостей Молодіжної столиці.

Окрім більше 40 заходів, що будуть реалізовані спільно з партнерами проекту – Міністерством молоді і спорту України, Українським інститутом міжнародної політики, Національною молодіжно радою України, Міністерством інформаційної політики, Представництвом дитячого фонду UNICEF в Україні, Програмою розвитку ООН в Україні, Кам’янець-Подільською міською радою та іншими, найгучнішою подією року стане Форум молодіжної столиці – Всеукраїнські молодіжні сходини, що відбудуться на території старовинної фортеці у середині вересня.

Організатори закликають долучатися до відвідування заходів, ставати громадянами Молодіжної столиці України та насолоджуватися цікавими подіями МСУ-2019!

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

60
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: