11 Лютого 2019 | 928

Кам’янчанка взяла участь у нацвідборі «Євробачення 2019» у складі гурту «ЦеШо»

Кам’янчанка Катерина Петрашова у складі гурту «ЦеШо» взяла участь у національному відборі  пісенного конкурсу «Євробаченні 2019». У першому півфіналі змагались 8 учасників:  «MARUV», «The Hypnotunez», «Brunettes Shoot Blondes», «YUKO, BAHROMA», «LETAY», «VERA KEKELIA» та «ЦеШо».

Гурт виконав пісню Hate, яку журі відбору оцінило по-різному. Джамалі виступ сподобався, от Андрій Данилко виявся більш скептично налаштований.

У підсумку за результатами голосування суддів та глядачів, у фінал Національного відбору на «Євробачення 2019» пройшли «MARUV» (14 балів), «Brunettes Shoot Blondes» (14 балів) та «YUKO» (13 балів).

Кам’янчанці та її гурту не вистачило  лише два бали: судді дали гурту 5 балів, а глядачі – 6 балів. Тож із результатом в 11 балів «ЦеШо» посіли 4 місце.

Гурт «ЦеШо»  – нове дітище режисера Влада Троїцького, відомого по роботі з «Dakha Brakha» і «Dakh Daughters». Гурт був заснований у 2017 році. Тоді соціальний рейв-бенд «ЦеШо» вперше показав себе на на фестивалі Gogol Fest.

З тих пір, кожен свій виступ учасники «ЦеШО» перетворювали в театрально-музичний перфоманс. А фішкою бенду стало те, що поруч з ними на сцені завжди з’являлися їх зменшені копії – 5 ляльок в таких же комбінезонах і кольорових шапочках.

Дивіться інтерв’ю з Катериною Петрашовою за посиланням:

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
1

Поділитися з друзями:

реклама