13 Листопада 2017 | 743

Кам’янчанка стала однією з кращих на курсах для солдат у Швейцарії

Нещодавно у місті Шпіц із робочим візитом перебувала старший солдат Центру розмінування Олеся Нетребіна, яка взяла участь у курсі з питань системи управління інформацією у сфері протимінної діяльності на запрошення Женевського міжнародного центру гуманітарного розмінування.

На 10 днів до Шпіцу з’їхалися представники багатьох країн: Німеччини, Йорданії, Іраку, Лівану, В’єтнаму, Колумбії, Зімбабве, Швейцарії, Таджикистану тощо.

Як розповіла кам’анчанка, практичні та теоретичні заняття були дуже цікавими та динамічними. Вона намагалася отримати максимум знань та засвоїти навички володіння сучасною системою управління інформацією в протимінній діяльності, задавала багато запитань. Атмосфера на заняттях була доброзичливою та невимушеною, методика викладання матеріалу тренерами – інтерактивною із залученням до дискусії максимальної кількості слухачів.

26

Завдяки гарним знанням англійської мови, наполегливості, бажанню вчитися та розвиватися Олеся, за результатами комплексного іспиту, зайняла третє місце та була відзначена спеціальним подарунком від Сулеймана Мукахала, який є куратором із питань України в Женевському центрі.

Джерело: сайт міської ради

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
0

Поділитися з друзями:

реклама