7 Листопада 2016 | 179

Кам’янчанин Ярослав Шафранський став «бронзовим» призером боулдерингового фестивалю

Цього вікенду у Кам’янці-Подільському пройшов боулдеринговий фестиваль «Осінній Кам’янець 2016»
У змаганнях брали участь спортсмени віком від 14 років, вони змагались у категоріях «любителі» та «профі» (кандидат в майстри спорту і вище).

Для учасників фестивалю було підготовлено 30 боулдрингів різної складності.

Переможцями фестивалю серед професійних спортсменів стали Божко Павло (Чернівці) і Липська Марічка (Львів) – 1 місце, Возняк Віталій (Тернопіль) і Василенко Наталя (Львів) – 2 місце та Шафранський Ярослав (Кам`янець-Подільський) і Псарьова Анна (Київ) – «бронза».

Серед аматорів організатори відзначили Ковальчук Юрія і Ковальчук Оксану (обоє Львів) – «золото», Шмиголь Павла (Одесса) і Юдіну Ірину (Вінниця) – «срібло» , Тимофійчук Нікіту (Чернівці) і Єрасковську Вікторію (Сєвєродонецьк) – 3 місце.

Організаторами заходу виступила Хмельницька обласна федерація альпінізму і скелелазіння та Кам’янець-Подільська міська Федерація Альпінізму, Скелелазіння та екстремальниx видів спорту.

Довідка: Боулдеринг – різновид спортивного скелелазіння. Полягає в проходженні серії коротких, але дуже складних трас. На відміну від інших видів скелелазання здійснюється без використання мотузок, карабінів і інших страхувальних пристосувань. Щоб зменшити ризик отримання травми від падіння, скелелази не піднімаються вище, ніж 3-5 метрів над землею.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

11
0

Поділитися з друзями:

реклама