1 Листопада 2017 | 1270

Кам’янчанин очолив Держгеокадастр Хмельницької області

Сьогодні, 1 листопада, на сайті Держгеокадастру області з’явилась інформація про призначення нового керівника Держгеокадастру області. Виконувати обов’язки начальника буде кам’янчанин Антон Лобунько. До цього Антон Вікторович очолював Дунаєвецький відділ Держгеокадастру.

«Народився 24 серпня 1984 року в м.Кам’янець-Подільському Хмельницької області. Закінчив Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр». Професійну діяльність розпочав на  посадах спеціаліста ІІ-категорії, начальника відділу Управління Держкомзему у Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області, заступника начальника Управління Держкомзему у Чемеровецькому районі Хмельницької області, провідного спеціаліста відділу взаємодії з іншими кадастрами та методологічної роботи; головного спеціаліста відділу реєстрації об’єктів Державного земельного кадастру Держземагентства України», – повідомляють на сайті Держгеокадастру області.

За інформацією видання «Є», 24 жовтня Президент Порошенко відсторонив від роботи голову Держгеокадастру України Олега Цвяха та всіх керівників обласних управлінь. Вже екс-начальник Держгеокадастру області Василь Василенко, пробув на посаді менше двох місяців.

Фото: khmelnytska.land.gov.ua

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

14
0

Поділитися з друзями:

реклама