28 Січня 2018 | 428

Кам’янчани взяли участь у реконструкції, присвяченій бою під Крутами

Реконструктори з Кам’янця-Подільського взяли участь у військово-історичній реконструкції, присвяченій 100-річчю легендарного бою під залізничною станцією Крути.

Проходив захід у палаці Потоцьких в Івано-Францівську. Як повідомляє видання «Бліц.інфо», у реконструкції взяло участь близько 100 осіб з десяти клубів, а саме з Кам’янець-Подільського, Києва, Одеси, Вінниці, Львова та Хмельницького.

rekon (2)

реклама

Безпосередні події під Крутами реконструктори не відтворювали, оскільки захід проходив на території міста. Проте організатори запевняють, що продемонстроване зіткнення було характерним для тих часів.

rekon (3)

За сценарієм члени місцевого райкому захоплюють покинутий господарями палац та вимагають від української влади визнання республіки рад та фактично згортання української державної роботи. Центральна рада не погоджується на це і починає штурм заколотників.

В цьому епізоді відтворюються події реального повстання на заводі «Арсенал» в Києві.

Нагадаємо, що бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року. Він тривав близько п’яти годин між 4-тисячним підрозділом російської Червоної гвардії під проводом есера Михайла Муравйова та загоном із київських курсантів і козаків «Вільного козацтва», що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків.

Фото: «Бліц.інфо»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: